Katarzyna Kożuch - O mnie

katarzyna kożuch

Energię do pracy daje mi wiara, że każdy człowiek ma możliwość żyć tak, jak tego pragnie, w sposób, który da mu szczęście.

Szanuję decyzję o podjęciu  pracy nad sobą, gotowość do zmian. Psychoterapia to według mnie szansa na lepsze poznanie samego siebie, swoich potrzeb, ograniczeń i zasobów. Z taką wiedzą można odpowiedzialnie i świadomie podejmować decyzje.

Terapia w nurcie Gestalt oparta jest o relację pełną akceptacji, szczerości, zaufania, otwartości na drugą osobę i szacunku dla jej odmienności. Są to warunki, które stwarzają możliwość rozwoju, poznawania siebie, rozwiązywania problemów.

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a następnie czteroletnie szkolenie terapeutyczne w Instytucie Gestalt w Krakowie (dawniej: Instytut Terapii Gestalt). Jest to akredytowany ośrodek szkoleniowy European Association for Psychotherapy.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Dbając o wysoką jakość swojej pracy, podlegam regularnej superwizji. Stale rozwijam swój warsztat, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT).

Praca jest dla mnie źródłem dużej satysfakcji. Moje życie prywatne to przede wszystkim czas spędzony z bliskimi, przyroda, sztuka, prosta codzienność i odpoczynek.